Меню Закрити
Orshafest

Про нас

Вітаємо Вас на інтернет-сайті Громадської організації “Слава князів Острозьких. Перемога під Оршею”.

Створена 2014 року наша організація об’єднує всіх українців як в Україні, так і за її межами; тих, хто вболіває за свою Батьківщину, пам’ятає і цінує її минуле, дбає про майбутнє і творить патріотичними вчинками її сьогодення.

Ми прагнемо поширювати, популяризувати та підкреслювати цінність видатної перемоги, що відбулася 500 років тому.

8 вересня 1514 року союзне військо Великого князівства Литовського і Польського королівства, очолюване руським князем Костянтином Острозьким, розбило армію Московського князівства.

В українців складнощі із сприйняттям власної історії. Все мінорне залишається в пам’яті, все успішне ми якось втрачаємо. Ніби й не було в нас блискучих перемог. Ніби не вигравали ми битви, не соромили ворога, не наводили жах на сильних світу цього. Нам соромно за наші перемоги? Ні – ми їх не знаємо! Давайте навчимось пишатися собою. Не колись в майбутньому, коли завершиться війна. А тут і зараз.

Нам є ким і чим пишатися!

Ми звертаємось до всіх українців в світі, які відчувають силу українського коріння, які не байдужі до долі свого народу і називають Україну своєю Батьківщиною, до всіх прогресивних сил в Польщі, Литві та Білорусі приєднатися до нас в прагненні сприяти об’єднанню сил центрально-східних країн для зміни геополітичних акцентів

Символіка і гімн

18 березня 2014 року було зареєстровано символіку ГО “Слава князів Острозьких. Перемога під Оршею”.

Емблема ГО “Слава князів Острозьких. Перемога під Оршею”.

Гімн ГО “Слава князів Острозьких. Перемога під Оршею”.

https://www.youtube.com/watch?v=ObZFt4oRFUU